Sprzedaż

Jesteś właścicielem sklepu, hurtowni lub butiku i szukasz unikatowych oraz limitowanych kolekcji ubrań? Świetnie trafiłeś!


Wyślij do nas prośbę o przesłanie pełnego katalogu sprzedażowego Fashion Designers Union, gdzie znajdziesz ceny poszczególnych produktów i podejmij z nami współpracę!


Posiadamy bazę utalentowanych, początkujących i znanych projektantów mody, którzy tworzą świetne jakościowo produkty, w większości niedostępne w regularnej sprzedaży. Przyjmujemy zamówienia wyłącznie hurtowe.

Dla dobra naszych odbiorców hurtowych, katalog z cenami nie jest ogólnodostępny. Katalog produktowy wraz z cenami otrzymasz wypełniając formularz kontaktowy.

Co wyróżnia kolekcje ubrań Fashion Designers Union?

Sprzedaż Hurtowa

Dzięki współpracy projektu Fashion Designers Union z producentami, szwalniami i krawcowymi jesteśmy w stanie szybko zrealizować nawet duże zamówienia!

Utalentowani Projektanci i Producenci Mody

Fashion Designers Union to projekt, który skupia wokół siebie projektantów i producentów mody, którzy mają świeże i nietuzinkowe podejście do tworzenia swoich kolekcji.

Limitowane Kolekcje Ubrań

Największą zaletą oferty Fashion Designers Union jest jej limitowany charakter. Ubrań z naszych kolekcji w większości nie można dostać w regularnej sprzedaży. Każdy z projektantów I producentów tworzy pod swoim imieniem i nazwiskiem lub logo.

Najlepsza Jakość W Przystępnej Cenie

Ubrania z kolekcji Fashion Designers Union, które są przygotowane przez wyjątkowych projektantów i producentów mody, są szyte w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

wyślij zapytanie o katalog